Yapılarınızı Sizin için Özelleştirelim

Pazartesi - Cumartesi : 8:30 - 19:00

  • Tuzla / İSTANBUL Postane Mh.

    Hacılar Cd. Muhacir Sk. No:8

  • Iletisim

    +90 216 446 08 44

  • Mail Us @

    info@mahyayapi.net

Braas Çatı Sistemleri

Modern veya geleneksel tüm mimari tarzlara hitap eden farklı model, renk ve doku alternatifleri ile evinize değer katar.

İtalyan estetiği geleneksel çatı tasarımına cesur ve özgün bir şekilde yansıtılıyor.

Çatılardaki en kritik detaylarda dahi herhangi bir ek imalata gerek kalmadan pratik ve uzun ömürlü çözümler sunar.

Alçı ve cam elyaftan üretilen,arka yüzeyi file ile güçlendirilmiş. Çatı kaplama altı levhası olarak geliştirilmiş bir üründür.

Braas Çatı Sistemleri sizin için  nefes alan , buhar kesici güçlü su yalıtım örtüleri seçenekleri sunuyor.

Braas Çatı Sistemleri ; geliştirdiği yüksek performanslı çatı mantolama sistemleri ile çatılarda ısı köprüleri oluşmasını önlerken aynı anda çatıların ısı yalıtım performansını arttırıyor.

Mahya hatlarında optimum havalandırma ve tam su geçirimsizliği sağlamak için Brass Çatı Sistemleri tarafından geliştirilmiş bir üründür.

Malzeme uyumsuzluklarından kaynaklanan su sızdırma problemlerine kesin ve uzun ömürlü çözümler sunar.

Yağmur suyunun çatı yüzeyinden kontrollü ve sağlıklı bir şekilde tahliye edilmesini sağlar.

Braas Çatı Sistemleri, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından hem pratik, hem modern, hem de fonksiyonel özelliklere sahip yenilikçi ürünler bulunuyor.

Braas Çatı Sistemleri, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından da hem pratik hem modern hem de fonksiyonel özelliklere sahip yenilikçi özel detay çözümlerini bu ürün grubunda siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Çatılarda, bacalar su akıtma problemlerinin en sık yaşandığı bölgelerdir. Braas Çatı Sistemleri, çatılardaki potansiyel problemleri tamamen bertaraf etmeye yönelik olarak baca ve baca şapkaları çözümlerini geliştirmiştir.

Braas Çatı Sistemleri, soğuk ve sıcak çatılara yönelik sunduğu ışıklık ve çatı penceresi çözümleri ile manzara seyri, havalandırma, aydınlatma ve acil durumlarda çatıya çıkış imkanını bir arada sunmaktadır.

Modern ve geleneksel mimari tasarımlara değer katan Braas modüler yağmur indirme sistemleri , çatılarınız estetik bir görünüm kazandırır.

S EN 795 standardına göre A1, A2 ve C sınıflarına yönelik çözümler içeriyor.

Braas Güneş Enerji Sistemleri ürün gamı ile hijyenik sıcak kullanım suyu, ev ısınmasına destek, havuz suyunun ısıtılması gibi faydalar sağlanabiliyor.